Допоможіть, будь ласка, скласти функцію void WriteArray (int[] arr) для виведення одновимірного масиву на екран. Модефікувати функцію таким чином, щоб можна було вказувати вигляд виведення - в рядок або в стовпчик.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
static void WriteArray(IEnumerable a, bool one_line = true)     {         Console.WriteLine("Вывод массива:");         foreach (var item in a)         {             Console.Write("{0} ", item);             if (!one_line) { Console.WriteLine(); }         }         Console.WriteLine();     }