Допоможіть будь ласка "твір опис зовнішності людини за картиною А. Монастирського.Запорожець. "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це портрет козака в похідному одязі зі зброєю в руках. Художник намагається зобразити суворого і водночас задуманого запорожця. На передньому плані картиними бачимо немолоду людину з міцною поставою. Позаду бувалого воїна — сутички, війни, битви. На смаглявому обличчі сліди часу і переживання, адже чоло пооране глибокими зморшками.