Допоможіть будь-ласка! У всіх предметах я хорошистка,але у геометрії нажаль не дуже! Ось задача- У трикутнику АВС кут С=120 градусів, АВ=7 коренів із 3. Знайдіть радіус кола ,описаного навколо трикутника АВС.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по теоремі синусів [latex]2R=\frac {AB}{sin C}; R=\frac {AB}{2sin C}; R=\frac {7\sqrt{3}}{2*sin 120}; R=\frac {7\sqrt{3}}{2*\frac {\sqrt{3}}{2}}=7; [/latex] відповідь: 7 см