Допоможіть будь ласка виписати по 5 слів : 1) прикметники, що пищуться через дефіз 2) іменники с подвоенням приголосних 3) прислівники що пищуться разом 4) дієслова з мяким знаком

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. по-київськи,по-українськи,по-російськи,по-дружньому,по-англійськи. 2.Лимонний,незмінний.  Извини только это :(
Гость
1. жовто-зелений, блідо-рожевий, історико-культурний, дослідно-показовий, військово-морський, кисло-солодкий, молочно-білий 2. годинник, юннат, життя, волосся, натхнення, безвладдя, узбережжя, бездоріжжя, страждання, століття 3.учетверо, натроє, вперше, спершу,навкруги,щотижня, абикуди, аніскільки, чимало, несхитно, нізвідки.. 4.роблять,навчають, пишаються стань, посунься,їдьмо,візьми,підносься, підводься