Допоможіть будь-ласка, як відредагувати речення ці речення: 1) На слідуючий день альпіністи побороли вершину гори. 2) На спостережливому пункті вартові не могли навіть пошепки говорити 3) Дуже величезний дуб своїм кострубатим г...

Допоможіть будь-ласка, як відредагувати речення ці речення: 1) На слідуючий день альпіністи побороли вершину гори. 2) На спостережливому пункті вартові не могли навіть пошепки говорити 3) Дуже величезний дуб своїм кострубатим гіллям закрив частину галявини 4) Від радощів у мар'яни полізли очі на лоба Дуже прошу!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
влвгокнрвеолновпиогньтнеонеолнроронороро
Гость
1)Наступного дня альпіністи подолали вершину гори