Допоможіть будь ласка з аналізом оповідання "Тореадори з Васюківки"!! Треба: Комічні ситуації: ... Використання оригінальних слів: ..... Незвичне поєднання слів: ..... Несподівані порівняння: .... Вжтвання приказок, пртслів'їв...

Допоможіть будь ласка з аналізом оповідання "Тореадори з Васюківки"!! Треба: Комічні ситуації: ... Використання оригінальних слів: ..... Незвичне поєднання слів: ..... Несподівані порівняння: .... Вжтвання приказок, пртслів'їв ьа фразеологізмів: ..... Даю максимальну кількість балів!!!! СРОЧНО!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
что я непонимаю укр. язык можно перевести на русс.язык?