Допоможіть, будь ласка з біології!!! ТЕРМІНОВО!! ДАМ БІЛЬШЕ БАЛІВ!! Як можна перевірити правильність гіпотези про те, що чорні та жовті смужки на тілі мухи дозволяють їй проникати до бджолиних вуликів і викрадати мед?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якось прийнято було вважати, що ці смужки дозволяють мусі справляти враження жалящего комахи на потенційних пожирачів. Але якщо Ви дотримуєтеся озвученої точки зору, то схема перевірки проста.1. відловлювати смугастих мух або осовіднних метеликів.2. Зважуєте кожну після того, як попередньо позначили.3. Запускаєте всю оправу в вулик.4. відловлюють тих, кому вдасться з вулика вибратися.5. Повторно зважуєте, щоб визначити, чи вдалося їм поживитися медом.