Допоможіть, будь ласка)) Запитання до Герасима Калитки (8 запитань) З комедії Івана Карпенко-Карого СТО ТИСЯЧ))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Що було основою його багатства?Відповідь:Земля; 2-Чим притуплені родинні почуття Герасима? Відповідь: власницькими інтересами; 2-Що він шукає в одруженні сина? відповідь:наживи; 3-чого прагнув Калитка? Відп: більше грошей. 4-Чи винен Герасим в тому що його обдурили, свою відповідь обміркуйте; 5-Чи може він пожертвувати ради свого щастя власними дітьми, наведіть приклад або підберіть цитату. У меня получилось только 5 ( Я не знаю понадоблатся ли они тебе