Допоможіть будь ласка.Завдання "Поміркуй, який дощ - весняний чи лтній- будешь опис

Допоможіть будь ласка.Завдання "Поміркуй, який дощ - весняний чи лтній- будешь описувати. Добери з дужок найвлучніші , на твій погляд, прикметники.Запиши свій текст" "Дощ" (Синій, блакитний,бездонниий,чистий)небо закрили (важкий, чорний, легенький, грозовий)хмари.Пішов (весняний,перший, теплий, рясний, сильний) дощ.Він обмив (зелений,молодий,клейкий,маленький)листочки на деревах, напоїв (молодий,зелений,прив'ялий)травичку. Після (лагідний,весняний,літній,рясний)дощу все навкруги ожило. Зарание спасибо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чисте небо закрили грозові хмари. Пішов весняний дощ. Він обмив молоді листочки на древах, напоїв молоду травичку. Після рясного дощу все навкруги ожило. Якось так.