ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ......ЗАВТРА КОНТРОЛЬНА ........... ДАЮ 20 БАЛІВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СКОРОТИТИ ДРІБ ЗА КВАДРАТНИМ ТРИЧЛЕНОМ 20 БАЛІВ 20БАЛІВ

Гость
1) 3х^2 + 2х - 1 = 3(x - 1/3 )( x + 1 ) D = 4 + 12 = 16 ; V 16 = 4 X1 = ( - 2 + 4 ) : 6 = 1/3 X2 = ( - 2 - 4 ) : 6 = - 1 2) 2x^2 + x - 1 = 2(х - 0,5 )( х + 1 ) D = 1 + 8 = 9 ; V 9 = 3 X1= ( - 1 + 3 ) : 4 = 0,5 Х2 = ( - 1 - 3 ) : 4 = - 1 3) сокрашаем числитель и знаменатель дроби на ( х + 1 ) Получаем ( 3( х - 1/3 )) / ( 2( х - 0,5 )) = ( 1,5( х - 1/3 )) / ( х - 0,5 ) = ( 1,5х - 0,5 ) / ( х - 0,5 ) Ответ ( 1,5х - 0,5 ) /( х - 0,5 )