Допоможіть будь-ласка)1) Вкажіть дію світла, яка викликає утворення хлорофілу в зелених частинах рослин:а)теплова              б)хімічна              в)електрична                  г)механічна2) Відстань між предметом і його зоб...

Допоможіть будь-ласка) 1) Вкажіть дію світла, яка викликає утворення хлорофілу в зелених частинах рослин: а)теплова              б)хімічна              в)електрична                  г)механічна 2) Відстань між предметом і його зображенням у плоскому дзеркалі дорівнює 5 см. Визначте відстань від предмета до дзеркала: а)2,5 м            б)10 м                в)3 м                    г)20 м 3) Закінчить речення: "Якщо промінь переходить з повітря в лід, то кут заломлення..."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1, химическое действие света вызывает образование хлорофила 2. В плоском зеркале расстояние от предмета до изображения равно 2м расстояниям от предмета до зеркала d+f=2*5=10м 3, если луч переходит из воздуха в лед, то угол преломления меньше угла падения