Допоможіть будь ласка)))1.Скільки метрів телефонного кабеля потрібно , щоб можна було протягнути його від вершини стовпа довжиною 6 м до даху будинку, де кабель кріпиться на висоті 11 м над землею,якщо відстань від стовпа до бу...
Допоможіть будь ласка)))
1.Скільки метрів телефонного кабеля потрібно , щоб можна було протягнути його від вершини стовпа довжиною 6 м до даху будинку, де кабель кріпиться на висоті 11 м над землею,якщо відстань від стовпа до будинку 12м??
Ответ(ы) на вопрос:
мне кажется так 6+12+11=29 м