Допоможіть будь ласка)Буду дуже вдячна)**Уявіть ,що пройшло 10-15 років ,як ви закінчили школу та працюєте.Як вплинула освіта на вашу кар'єру і добробут?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Освіта допомогла нам знайти роботу ,без неї гарну роботу не знайти .Завдяки освіті ми знаходимо своє призначення ,ще освіта допомагає нам вільно розмовляти з людьми на різні теми .Я вважаю ,що без освіти жити було б дуже важко .Тому вона нам дуже потрібна .