Допоможіть, будь ласкаДопишіть рівняння окисно - відновних реакцій, укажіть окисник та відновник:     Ca+Cl2 - больше      Al+C -  больше      Na+S - больше

Допоможіть, будь ласка Допишіть рівняння окисно - відновних реакцій, укажіть окисник та відновник:      Ca+Cl2 - >      Al+C - >      Na+S - >
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ca+Cl2=CaCl2  Ca-восстановитель, Cl-окислитель 4Al+3C=Al4C3  Al-восстановитель, C-окислитель 2Na+S=Na2S  Na-восстановитель, S-окислитель