Допоможіть будь ласка.Потрібно усний твір на тему "Чи легко бути білою вороною"(за твором Білий кінь Шептало).
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Білі ворони-люди, які чимось відрізняються від нас, і ми у відповідь не можемо сприйняти їх особливості. Самі особливості можуть бути, як позитивними так і навпаки...Коли особливість позитивна, наприклад:людина обдарована, в неї талант до чогось- інші просто можуть заздрити,їм не подобається, що хтось краще них. Також є і негативні, наприклад: людина хвора- таким людям надзвичайно важко...Якою б не була риса, білі ворони частіше дуже добрі та чуйні люди, вони можуть допомогти іншим, але не завжди витримують свої проблеми.Бути білою вороною важко, ти наче у окремому світі у якому лише ти-ворона.Ці люди сильні, бо бути особливим- тяжкий тягар, бо вони знають, що у особливих людей, особлива доля.