Допоможіть будь ласка!!!Систематичне положення цикади гірської.????Таксон                                                        НазваЦарство                                                   ТвариниПідцаство                   ...

Допоможіть будь ласка!!! Систематичне положення цикади гірської.???? Таксон                                                        Назва Царство                                                   Тварини Підцаство                                                 ???? Тип                                                          ??? Клас                                                        ?? Ряд                                                         ????? Рід                                                          Цикада Вид                                                         Цикада гірська
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підцарство  Багатоклітинні Тип Членистоногі Клас    Комахи Ряд   Напівтвердокрилі