Допоможіть будь ласка!!Скласти твір-мініатюру "Що приваблює мене в образі Джима Хокінса"

Допоможіть будь ласка!! Скласти твір-мініатюру "Що приваблює мене в образі Джима Хокінса"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Джим - це людина, дитина, яка прийшов через не дитячі пригоди.він був сміливий, адже зміг втекти від піратів, з корабля, і також з острова.він здогадався, що сілвер одноногий моряк, розповів про карту друзям і повідомив ї про підготовку бунту.звичайно ін не слухняний хлочик робить все що заманеться але саме так рятує себе і коианду.він був добрим, чесним і відданим .мені подобається цей персонажем