Допоможiть будь ласка!!!!Вправа 231. Утворіть від поданих слів нові, вимовляючи звуки у зьоротному порядку Залишіть утворені слова. Карб, куб. мій, вій, ай, серп. Вправа232. Замініть окремі звуки гак, щоб утворили...
Допоможiть будь ласка!!!!Вправа 231. Утворіть від поданих слів нові, вимовляючи звуки у зьоротному порядку Залишіть утворені слова. Карб, куб. мій, вій, ай, серп. Вправа232. Замініть окремі звуки гак, щоб утворилися нові слова 3 двома словами складіть речення і запишіть. Кіт, жити, річ, грати, лід, клад, комин, віз, кава.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
брак,бук,їм,їв,я,прес. кіт-піт,жти-пити, річ-піч-біч, лід-дід,