Допоможіть, будь ласка!Вставте слова у різні колонки , відповідно вимові їх закінчень у множині . / s / | / z / | / iz / - звук | | ...
Допоможіть, будь ласка!
Вставте слова у різні колонки , відповідно вимові їх закінчень у множині .
/ s / | / z / | / iz / - звук
| | - колонки
Слова :A park , a city , a town , a leaf , a tree , a flower , a rose , a daffodil , a tulip , a book , a bench , a duck , a hedgehog , a squirrel , a place , a lake , a mountain , a tourist , a picture .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
/ s / | / z / | / iz / - звук
parks | cities roses | - колонки
tulips | towns benches
books leaves places
ducks
trees
lakes
tourists flowers
daffodils
hedgehogs
squirrels
mountains
pictures