Допоможіть будь ласка.З поданих словосполучень слів виписати ті зо становлять граматичну основу речення. Поширте їх другорядними членами речення Щиро любити;національне відродження ;будувати державу ;сувернітет України ;вітер з...

Допоможіть будь ласка. З поданих словосполучень слів виписати ті зо становлять граматичну основу речення. Поширте їх другорядними членами речення  Щиро любити;національне відродження ;будувати державу ;сувернітет України ;вітер з моря; боротися за правду ;Дніпро заграв ; невтомна праця ;друзі зустрілися.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
будувати міцну державу настала весна, і дніпро заграв нарешті мої друзі зустрілися всі інші не мають присудка або підмета