Допоможіть БУДЬ ЛАСКА скласти план до VIII і IX частин твору Осипа Назарука "Роксоляна"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8 частина: 1)розмова із Сулейманом 2)Настя не цурається християнської віри 3)нове ім"я  4)несподіване питання 9 частина: 1)слуги Насті 2)думки Сулеймана 3)розмови про Роксоляну 4)колишній монах з рідного краю насті 5)розмови по ікону Матері Божої на Афоні,про Бога,віру.   все:*