Допоможіть будьласка зробити фонетичний  розбір слова льодяний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
льо - дя - ний  л (л*) - приголосний, м*який, дзвінкий. ь (-)  о (о) - голосний, ненаголошений. д (д*) - приголосний, м*який, дзвінкий. я (а) - голосний, ненаголошений. н (н) - приголосний, твердий, дзвінкий. и (и) - голосний, наголошений. й (й) - приголосний, м*який, дзвінкий. 8 букв, 7 звуків.