ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЧИ ТРЕБА ТУТ ЩЕ КОМИ???????? Для мене,як для творчої,цілеспрямованої людини ,яка впевнено рухається до своєї мети "Школа Успіху"дуже цінне джерело досвіду,натхнення та важливий етап на шлях...

ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЧИ ТРЕБА ТУТ ЩЕ КОМИ???????? Для мене,як для творчої,цілеспрямованої людини ,яка впевнено рухається до своєї мети "Школа Успіху"дуже цінне джерело досвіду,натхнення та важливий етап на шляху до самовдосконалення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для мене: як для творчої,, цілеспрямованої людини, яка впевнено рухається до своєх мети "Школа Успіху" дуже цінне джерело: досвіду, натхнення та важливий етап на шляху до самовдосконалення.