Допоможіть , дуже треба!! Теплохід відстань між двома пристанями проходить за течією річки за 4 год, а проти течії - за 4,5 год. Власна швидкість теплохода b кмгч, а швидкість течії річки n км/год. a) Знайди швидкість теплоход...

Допоможіть , дуже треба!! Теплохід відстань між двома пристанями проходить за течією річки за 4 год, а проти течії - за 4,5 год. Власна швидкість теплохода b кмгч, а швидкість течії річки n км/год. a) Знайди швидкість теплохода за течією річки і проти течії річки. b) Знайди відстань, яку теплохід проплив за течією річки. с) Знайди відстань, яку теплохід проплив проти течії річки. d) Порівняй відстань, пройдену теплоходом за течією річки і проти течії річки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) (b+n)      и  (B-n) b) 4(b+n) c) 4,5(b-n)
Гость
С помощью формулы S=V*t,  1) b+n км/год 2) 4(b+n) 3) 4,5(b-n) 4) если сравнить расстояние пройденную теплоходом за течением речки и против течения речки, я понимаю это что надо 4(b+n) = 4,5(b-n) => -0.5b+8.5n.