Допоможіть і поясніть будь-ласка. 1. Використовуючи правило екологічної піраміди,визначте скільки знадобиться фітопланктону,щоб виріс один ведмідь масою 300 кг.(харчовий ланцюг:фітопланктон-зоопланктон-дрібні риби-лосось-ведмід...

Допоможіть і поясніть будь-ласка. 1. Використовуючи правило екологічної піраміди,визначте скільки знадобиться фітопланктону,щоб виріс один ведмідь масою 300 кг.(харчовий ланцюг:фітопланктон-зоопланктон-дрібні риби-лосось-ведмідь).Умовно можна вважати,що на кожномутрофічному рівні завжди поїдаються тільки представниками попереднього рівня.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правило екологічної піраміди проголошує, що, внаслідок втрати енергії, маса кожної наступної ланки харчового ланцюга в 10 разів менша за попередню. Тобто, якщо маса ведмідя - 300 кг, то знадобиться: 3000 кг лосося 30000 кг дрібної риби 300000 кг зоопланктону 3000000 кг фітопланктону