Допоможіть мені будь ласка написати лист другові використовуючи вставні слова га жаль , на думку ,(когось), до речі , звичайно та ін.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, (Максим)! На жаль, ми не скоро зможемо побачитись. На думку моєї мами, мені ще трохи потрібно побути в бабусі. Але є й хороші новини! Я познайомилася з (дівчинкою Оленкою), яка вчиться в нашій школі! З нею так приємно спілкуватися! І звичайно я вас познайомлю, коли почнеться навчальний рік, звісно) До речі,як ти там? Як в тебе справи? (Добре відпочивається на морі? Як твоя мала сестричка?) Чекаю твоєї відповіді, Віка