Допоможіть мені скласти твір-оповідання за поданим сюжетом: Цього року весна запізнилася. У березні ще були морози. У школі хлопці повідомили,що біля озера сіла велика зграя лелек,які повернулися з вирію.Птахам нічого було їсти...

Допоможіть мені скласти твір-оповідання за поданим сюжетом: Цього року весна запізнилася. У березні ще були морози. У школі хлопці повідомили,що біля озера сіла велика зграя лелек,які повернулися з вирію.Птахам нічого було їсти, і вони почали гинути. Люди підгодовували їх.Більшість чорногузів наші односельці врятували.Птахи відпочивши, полетіли до своїх домівок,на старі гнізда. Тільки можна будь ласка що я одного з них вигодовувала в дома.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что за язык? БiJlгарский? Напиши на русском.