Допоможіть написати діалог на тему "Професія про яку я мрію" срочно!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт Сашко! - Привіт Олено! - Сашко, а ти вирішив ким хочеш стати в майбутньому?  - Так. Мені подобається говорити на різних мовах. Тому я мрію стати перекладачем. - Так, це гарна професія - А ким ти мрієш стати? - А мені дуже подобається готувати. Тому я мрію стати кухарем та готувати в вишуканих ресторанах - Мені дуже подобається твоя професія - Сашко, а скільки мов ти знаєш? - Я знаю сім мов.  Це Англійська,Німецька,Француська,Російська, Італьянська , Арабська та наша Українська..Але далі я хочу розвиватися і вивчити ще більше  -Ти великий молодець. Я бажаю тобі і далі розвиватися - Дякую, тобі теж. - Бувай Сашко, мені треба бігти на танці - Бувай