Допоможіть написати міні-твір зі словами : березень, гість, горобець, заєць, ліс, ка

Допоможіть написати міні-твір зі словами : березень, гість, горобець, заєць, ліс, календар, степ, струмок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На каендарі було десь кінець березня,коли почало все розквітати, всі звірі почали просинатися та ходити один до одного в гості. В степу десь бринчав струмок. А у лісі гість горобець пішов додому до зайчика, там вони святкували його день народження. Чудово провели час.