Допоможіть написати твір на тему "Мій домашній улюбленець"! Винагородження 5 балів, а за найкращу відповідь - додатково 50!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дуже люблю. Вони справжні непосиди. Одного разу кролики прогризлі в сараї клітку і втекли. Ми дуже сильно хвилювалися, думали, що їх спіймали дворові собаки. Увечері дідусь помітив, що хтось ворушиться на грядці з морквою. Виявилося, що це нашіпотеряшкі! Кролики-мої домашні улюбленці!