Допоможіть написати твір на тему "Яким чином українська незалежність впливає на долю молоді."Терміново!ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ!)

Допоможіть написати твір на тему "Яким чином українська незалежність впливає на долю молоді." Терміново!ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)короткий опис життя молоді до української незалежеості  (переваги недоліки)  2)Сьогодення української молоді, освітченість (переваги, недоліки)  3)Бачення майбутнього української шкільної молоді, виходячи з попередніх 2-х пунктів  Тут же можна зробити висновок і вказати декілька ідей для покращення долі школярської молоді