Допоможіть написати твір оповідання за поданим сюжетом 1,Теплий літній ранок на бурузі Дінця 2,Хлопці розробляють план дій 3,несподівана знахідка 4,Необачність чи недбалість 5,допомога прибула вчасно 6,складна опереція 7,Життє...

Допоможіть написати твір оповідання за поданим сюжетом 1,Теплий літній ранок на бурузі Дінця 2,Хлопці розробляють план дій 3,несподівана знахідка 4,Необачність чи недбалість 5,допомога прибула вчасно 6,складна опереція 7,Життєвий урок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
аыавыаыаыаываывыавыаавыпапа