Допоможіть!!!! Напиши листа князю Ярославу Мудрому від імені правителя однієї з європейських держав. Опиши враження від розквіту Київської Русі за князювання Ярослава та запропонуй дружбу між державами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сдраствуй Ярослав Мудрий.В тебе на русі мир прославленний.Щоб у тебе всі посіви вдались та люди щасливі були.Ось поміркував я та хочу запропонувати тобі та твоему дружному народові дружбу між нашими вірними державами. Вибач якщо є помилки