Допоможіть поставити де треба коми в тексті Богиня Лада. Наші предки особливо шанували богиню Ладу. Лада вважалося дала початок землі і небесам рікам і морям людям і тваринам. З її благословення танув сніг виростали дерева і тр...

Допоможіть поставити де треба коми в тексті Богиня Лада. Наші предки особливо шанували богиню Ладу. Лада вважалося дала початок землі і небесам рікам і морям людям і тваринам. З її благословення танув сніг виростали дерева і трави а люди мали свій щоденний хліб і всілякі радощі. Розібрати за будовою слово щоденний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наші предки особливо шанували богиню Ладу. Лада, вважалося, дала початок землі і небесам, рікам і морям, людям і тваринам. З її благословення танув сніг, виростали дерева і трави, а люди мали свій щоденний хліб і всілякі радощі.   щоденний - розбір будови починаємо з закінчення: ий - закінчення щоден - основа що - префікс н - суфікс