Допоможіть потрібно на завтра завдання. Просто не знаю яка буде відповідь. Які зміни енергії відбуваються на першому етапі руху м яча  ,підкинутого догори? а) Потенціальна енергія зменшується. кінетична зростає. б) Кінетична ен...

Допоможіть потрібно на завтра завдання. Просто не знаю яка буде відповідь.  Які зміни енергії відбуваються на першому етапі руху м яча  ,підкинутого догори? а) Потенціальна енергія зменшується. кінетична зростає. б) Кінетична енергія зменшується , потенціальна зростає
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) Кінетична енергія зменшується , потенціальна зростає