Допоможіть: Потрібно написати твір "Нащо крилатим грунт під ногами?".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
всі задаються питанням" нащо крилдатим грунт під ногами?" ніхто остаточно не впевнений що крилатим взагалі потрібен грунт.Це підтвероджують рядки з віршал костенко крила" а й справді крилатим грунту не треба.   землі не має то буде небо."   крилаті непотребують землі поля, а людина не може жити без землі, бо вона не літає.Також підтвердженням цього є рядки вірша ліни костенко чайка на крижині "Дивна людина я ж маю крила". Отже крилатим грунту не треба!