Допоможіть рішити задачу! Від автостанції у протилежних напрямках одночасно виїхали два автобуси.Через 4 години вони були на відстані 596км один від одного. Швидкість першого автобуса 72км на годину. Знайди швидкість другого ав...

Допоможіть рішити задачу! Від автостанції у протилежних напрямках одночасно виїхали два автобуси.Через 4 години вони були на відстані 596км один від одного. Швидкість першого автобуса 72км на годину. Знайди швидкість другого автобуса.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 72*4=288 км проїхав перший автобус за 4 год 2)596-288=308 км проїхав  2 автобус 3)308:4=77 км за год шв 2 автоб
Гость
77 км/ч швидкість другого автобуса