Допоможіть** Розмовно-побутову лексику вжито в реченні: А)Зібралися три сини вдовиці,осідлили коней вороних і поїхали з побратимами на рать. Б)Припав до води,як муха до меду В)Я все ніяк допетрати не міг,що крутиться Земля,мов ...

Допоможіть** Розмовно-побутову лексику вжито в реченні: А)Зібралися три сини вдовиці,осідлили коней вороних і поїхали з побратимами на рать. Б)Припав до води,як муха до меду В)Я все ніяк допетрати не міг,що крутиться Земля,мов куля кругла Г)І в*яне,сохне,гине твоя єдина дитина,твоя Мариночка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В)Я все ніяк допетрати не міг,що крутиться Земля,мов куля кругла