2-3 речення Чим нереальна ситуація в "Казці про яян" Емми Андієвської нагадує справжнє життя... срочно пожалуста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми забули про допомогу ыншим. Ми маэмо допомогати, а не бути егоъстами.  сетуацыя тим ы реальна що дуже багато людей в нашому столытты егоъсти ы думають тыльки про себе. и що тыльки в казках ми можемо побачити справжню дружбу