.Допоможіть розвязати задачу Відстань між двома селищами 16 км. З цих селищ одноч?

.Допоможіть розвязати задачу Відстань між двома селищами 16 км. З цих селищ одноч??сно в одному напрямку вирушили два велосипедисти. Перший їхав попереду зі швидкістю 12 км/год, другий зі швидкістю 20 км/год. Через скільки годин після початку руху другий велосипедист наздожене першого?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
20 км/ч-12 км/ч=8 км/ч (с такой скоростью второй догоняет первого) 16 км:8 км/ч=2 ч Ответ: второй догонит первого за 2 часа