Допоможіть розв'зати задачу.Будьласка Уявіть,що на лопать вимкненого вентилятора наклеїли маленьку наліпку зі смайликом.З якою частотою буде обертатися смайлик,якщо лопаті вентилятора здійснюватимуть один оберт за 0,2 секунди
Допоможіть розв'зати задачу.Будьласка
Уявіть,що на лопать вимкненого вентилятора наклеїли маленьку наліпку зі смайликом.З якою частотою буде обертатися смайлик,якщо лопаті вентилятора здійснюватимуть один оберт за 0,2 секунди
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дано: формула: n=1/T n=1:0,2=5 об/c
n-?
Т=0,2 с