Допоможіть скласти 5 пар паронімів і з 2 парами скласти речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Абонент і абонемент; Реально і реалістично; Оптимістичні і оптимальні; Ефект і афект; Виборний і виборчий. Абонент не може прийняти ваш дзвінок. Для відвідування спорт-комплексу я купив річний абонемент. Мій настрій перед контрольною був досить оптимістичний. В оранжереї створені оптимальні умови для квітів.