Допоможіть скласти діалог на тему "Де краще навчатися, працювати та жити – в Україні чи за кордоном?" ТЕРМІНОВО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, ти звідки? - Привіт, я тільки прилетів з Англії. - Ти там живеш? - Ні, поки що навчаюся. - І тобі там подобається? - Так, авжеж. Я хочу залишитися там жити. А ти звідки? - Я зі Львова.  - І як тобі подобається жити в Україні, не хтів часом кудись поїхати? У другу країну, за кордон? - Авжеж ні. Мені дуже подобається моя країна і я вважаю, що я повинен жити там де народився. Україна - це моя батьківщина і ні яка друга країна мені її не замінить. - Я тобі кажу, що за кордоном навчатися набагато краще ніж в Україні. - А я впевнений у тому, що навчатися, працювати і жити краще мені тільки в Україні, я николи не проміняю свою мову, традиції, свою батьківщину ні на що. - А знаєш, я раптом згадав все своє дитинство в Україні і мені так тепло стало на душі, мабуть коли я закінчу навчання, я обов'язково повернусь додому, до України.