Допоможіть скласти діалог розкриваючи зміст одного із висловлювань: -Бути щаслим дуже важко, і не всякому це під силу. -Плями на сонці...Так вони є,однак сонце залишає їх собі,нам же дарує лише чисті промені свої. -У суперечц...

Допоможіть скласти діалог розкриваючи зміст одного із висловлювань: -Бути щаслим дуже важко, і не всякому це під силу. -Плями на сонці...Так вони є,однак сонце залишає їх собі,нам же дарує лише чисті промені свої. -У суперечці народжується істина... Це справді так, але за умови, що сперечаються розумні. -Від почуття гумору ще ніхто не відмовлявся., так само й від розуму..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт -Привіт -Ти знав,що Оля і Сергій посперечалися вчора? -Ні.Не знав.  А чому вони посперечались? -Оля сказала,що в творах сучасних письменників багато брехні. -А що сказав Сергій? -А він сказав,що сучасні не брешуть,а от письменники з попередніх століть могли збрехати,бо нгіхто не дізнаєть про їхній обман. -Але вони обоє не праві. -Справді? -Так. -Але чому? -Ніхто із справжніх письменників не обманює,вони можуть трохи прикрасити,але не приховати правди. Їхня мета донести ло нащадків свою думку та історичні події. -Отже вони не знали про що говорять?Так в чому ж істина? -Звичайно. -У суперечці народжується істина...Це справді так,але за умови,що сперечаються розумні.