Допоможіть скласти речення з двома із словосполучень Дарую книжку маляті; Не боюс

Допоможіть скласти речення з двома із словосполучень Дарую книжку маляті; Не боюся тигреня; Пишаюсь ім"ям ; Бантик на кошеняті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні я побачила милий бантик на кошеняті,яке продавала старенька бабуся на базарі. Я завжди пишаюсь своїм ім"ям, адже воно в мене - унікальне. "Не боюся тигреня", - кажу собі завжди, коли підходжу до його клітки у зоопарку