Допоможіть скласти речення зі словами правіки,пергамент,осоння,веретенце.дякую

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У правіки чоловіки ішли в осоння і писали на пергаменті, а жінки мали справу з веретенцем.
Гость
Режисер фільму віддаляє нас правіки, коли життя текло помалу. Пергамент використовували як  матеріал для письма в часи Середньовіччя. Ледарі не люблять праці, їм би гріться на осонні. Шкільний ансамбль пісні і танцю "Веретенце" зайняв перше місце на міському конкурсі.