Допоможіть скласти реченя з такимм словами : барвінкове слово,солов'їна мова,вишнева Україна,відкрита душа,золота бджола,золотосяйні поля,смарагдові ліси.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І слово квітне барвінкове, коли любов'ю сяєш ти. Яка ж чудова та солов'їна наша мова Не розлюблю тебе ніяк, моя вишнева Україно. Тільки у нас " щирих українців" - відкрита душа А "золота" бджола все трудиться, нема їй спокою.   Я полюбляю їздити до золотосяйного поля Пшеничні лани половіють, Смарагдові шепчуть ліси.