Допоможіть скласти текст 4-5 речень на тему "Маленький сірничок-причина великої біди".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одне дерево-мільйон сірників,один сірник-мільйон дерев. Багаття -( вогонь) без нього не було б життя. Всі б замерзли,небуло б чого їсти тощо. Проте в невмілих руках вогонь це велика незпека. Він підпалює будинки людей. Сірник-вогонь-пожежа-біда Діти не грайтеся з сірниками!