Допоможіть скласти текст-діалог на тему розмова з другом допоможить будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, Василю! -Привіт, Сашко! - Як твої справи? -Добре, а твої як? -Також добре. -Чим займаєшся? -Роблю домашнє завдання. -А чого ти зараз робиш домашку? Пішли на вулицю! Погуляємо! -Ні!  Я хочу зараз зробити усе, а вже потім бути свободним і займатися своїми ділами. Ось тоді підемо і погуляємо! -Добре! Як-но закінчиш робити д/з, подзвониш мені? -Так. -Ну все, бувай! -Бувай.