Допоможіть скласти текст про мрію здійснити подорож в одне з міст Украіни

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я люблю Україну за її чудові красиві міста. Моєю таємницею мрією було відвідати столицю України - Київ.Я впевнена там дуже красиво, адже ми часто про нього говоримо на уроках Історії та Української мови.Я вірю, що моя мрія здійсниться.Може не зараз, але коли у мене буде можливість, я обов'язково це зроблю. Виконаю свою мрію